שירות לקוחות 24/7 050-6818716
support@madonna-lily.co.il

972-506-818-716+

24/7 שירות לקוחות

דואר אלקטרוני

support@madonna-lily.co.il

מאמרים

טבעת אירוסין לטווח הארוך

הצעת נישואין היא רגע מדהים וחד פעמי אשר ייחרט בזיכרוננו לשנים ארוכות, בדיוק כמו אותו זיכרון מתוק של ההצעה אנו רוצים שהטבעת אירוסין שרכשנו תישמר למשך כל ימי חיינו, צריך לדעת איזה עיצוב מטבעות האירוסין יש לבחור.

העיצובים השונים של טבעות אירוסין משפיעים על אופן השמירה שלהם, הבעיה היא בדרך כלל בחיבורים שבין היהלומים לטבעת עצמה, שם לרוב מצטבר לכלוך ושומן אשר מעכיר את רמת השקיפות של היהלום ומוריד את הברק של הטבעת.

לכן מומלץ לבחור בטבעת עם כמה שפחות שיניים המחזיקות את היהלומים לדוגמא:

טבעת אירוסין סוליטר- זוהי טבעת אירוסין קלאסית מדובר בטבעת בעלת יהלום אחד בולט, טבעת זו מאריכה את ימיה מכיוון שמדובר ביהלום אחד בניגוד לטבעות עם מספר יהלומים קטנים משובצים שיכולים להתלכלך בקלות ולאבד מהניצוץ שלהם.

טבעת אירוסין טוויסט- שוב טבעת בעלת יהלום מרכזי יחיד אך החיבור בין הטבעת ליהלום הוא בצורה סיבובית.

בכל הטבעות הנ”ל לרוב היהלום הוא מוגבה באופן יחסי, לכן הוא יותר בולט ובעל נוכחות וכמו כן ניתן לניקוי.

למי שרוצה להאריך את חיי טבעות האירוסין יש להימנע מקניית טבעות משובצות ביהלומים קטנים שכן כפי שציינו צוברים יותר לכלוך ושומנים מיהלום אחד מרכזי וגדול, ומאבדות מהאפקט שלהן לאורך הזמן.

בכל מקרה יש לדאוג לנקות את טבעות האירוסין אחת לתקופה של שנה לערך. איך מנקים טבעות אירוסין?

ניתן ללכת לחנות תכשיטים ולבקש מהם לנקות אותה כמובן שטיפול מסוג זה כרוך בעלות כספית אך נותן תוצאות יפות לאורך זמן, לעומת זאת למי שאין אין הזמן או את הכסף ניתן לנקות את טבעות ובכלל תכשיטים בבית.

ניקוי תכשיטים באופן עצמאי בבית:

יש לשים את כל התכשיטים בתוך כלי זכוכיות עם מים חמים וטיפת סבון, זה יכול להיות כוס, קערה, או צנצנת, ולתת השרייה לתכשיטים למשך 20-30 דקות.

לאחר ההשריה יש לנקות את התכשיטים באמצעות מברשת קטנה, זה יכולה להיות מברשת שיניים או מברשת לגבות או לריסים העיקר שתהיה קטנה ובעלת שערות רכות.

לאחר הניקוי יש להחזיר את הטבעות להשריה נוספת במים חמים למשך 5-10 דקות, ואז והוציא ולייבש באמצעות מטלית בד יבשה.

 

מאמרים

טבעות אירוסין והצעת נישואין

אין ספק שרגע הצעת הנישואין הוא רגע מאוד מרגש, המון רגשות שלא ניתנים להסבר צפים בנו ברגע הזה. אך לפני הכול ישנן לא מעט הכנות: איפה להציע, מתי להציע והכי חשוב הטבעת!

להלן כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות קצת סדר בהכנות לרגע הכי מרגש.

טבעת אירוסיןלפני הכול נתחיל עם הטבעת מכיוון שרוב התקציב תלוי בה והיא למעשה הזיכרון שנישאר לאורך השנים מההצעה. טבעת אירוסין בדרך כלל בנויה מטבעת ויהלום מרכזי, יש לא מעט אופציות בתחום של טבעות אירוסין כך שלפני הכול יש לתכנן תקציב מתאים. היום מחירי הטבעות האירוסין מתחילים לפחות ב 1000 ₪ ויכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים. יש להתאים את הטבעת לאופי בת הזוג, רוב הנשים יעדיפו את הטבעת המסורתית עם אחד מרכזי בעל נוכחות אך יחד עם זאת ישנן נשים אשר יעדיפו טבעת עדינה מאוד עם יהלום קטן, שלא תמשוך תשומת לב ותגרור אחריה שאלות ותגובות. וכמובן יש את בנות הזוג אשר יעדיפו משוהו קצת שונה עם אבן חן בצבעים שונים כגון ספיר, יהלום שחור ועוד כהנה וכהנה. כל שעליך לעשות זה לתת את תשומת הלב לאישה שלך ולשים לב איזה סוגי תכשיטים היא מעדיפה לענוד אם בכלל.

לאחר שבחרת טבעת אירוסין לבת זוגתך השאלה הנשאלת מתי ואיפה להציע. גם כאן תלוי באופי בת הזוג, אם אישתך לעתיד היא ביישנית ומופנמת היא תעדיף שתעשה זאת בבית ללא קהל ואנשים מסביב, למרות שיש לזכור שרוב הנשים מחכות ליום הזה מאז היותן ילדות ולכן יעדיפו שההצעה תעשה מול קהל של חברי או משפחה. לכן כדאי לבחור בזמן ובמקום המתאים לדוגמא: בארוחה משפחתית אצלה בבית, ביום הולדת של חבר קרוב כשכל החברים נמצאים סביבכם. וכמובן יש את התאריכים המיועדים להצעות נישואין ט”ו באב, וולנטיין דיי, סילבסטר, יום ההולדת שלה או כמובן יום השנה שלכם.

להציע נישואין אמור להיות רגע מאוד מרגש, תעשה מה שהכי נראה לך נכון, תלך עם הלב שלך, כמו שהלב שלך בחר בה, כך הוא יראה לך את הדרך הכי נכונה להציע לה.

מאמרים

שמירה על תכשיטי יהלומים וטבעות אירוסין

בחנויות התכשיטים מוצגים תכשיטי יהלומים ובמיוחד טבעות אירוסין מנצנצות דרך חלון הראווה, היופי של טבעות אלו עוצר נשימה. גם טבעות האירוסין שאנו מקבלות בזמן הצעת הנישואין הן מלאות ברק ונצנוץ.

חודשים ספורים לאחר מכן אן נשווה את טבעת אירוסין שיש לנו אל מול טבעות האירוסין בחלון הראווה נגלה שהטבעת שלנו היא חסרת ברק מול אותן טבעות אירוסין בחלון הראווה.

מדוע טבעות אירוסין מאבדות את הברק שלהן לאחר מספר חודשים?

טבעת אירוסין אינן מאבדות את הברק אך הן מקבלות שיכבה עליונה על גבי היהלום והזהב שמעכירה את הברק הטבעי של היהלום והזהב.

חומרי ניקוי, קרמים של לחות למיניהם, כלור, אקונומיקה וכדומה יוצרים את שכבת הלכלוך והשומן המעכירה את מראה הטבעת הנוצץ. נכון לומר זאת על כל סוגי התכשיטים במיוחד תכשיטי יהלומים. אך טבעות האירוסין הן טבעות שנענדות באופן קבוע בניגוד לתכשיטי יהלומים אחרים עונדים אותם לאירועים מיוחדים.

מה עושים? כדאי להשתדל להוריד את טבעת אירוסין בזמן ניקיון הבית, עשיית כלים או מריחת קרמים בעלי לחות ושומן. יחד עם זאת לא ניתן תמיד לזכור להוריד את טבעת האירוסין ולא תמיד ניתן לשים כפפות בזמן הניקוי.

ניקוי טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים

על מנת לגרום לטבעת למראה מנצנץ ומלא ברק חשוב לנקות אותה פעם בחודש. את תכשיטי היהלומים האחרים יש לשמור במקום סגור למנוע הצטברות אבק, ולנקות אותם על פי הצורך.

תהליך הניקוי

השרייה במים חמים- שמים את התכשיטים בתוך כלי עם מים חמים (לא רותחים) להשריה של מספר דקות. הלכלוך מתחיל להתרכך ולהתנתק מהטבעת והחיבורים שבין השיניים המזיקים את היהלום ליהלום עצמו.

ניקוי בעזרת מברשת שיניים- לאחר ההשריה מוצאים את התכשיטים ומתחילים לנקות אותם בעזרת מברשת שיניים נקייה או מברשת שיניים חשמלית (מומלץ מאוד) עם ראש חדש או נקי. יש לנקות טוב בין החיבורים של הטבעת ליהלומים מכיוון ששם מצטבר רוב הלכלוך העקשן.

השרייה נוספת- לאחר הניקוי מכניסים את התכשיטים להשריה נוספת בתוך מים חמים חדשים.

לאחר ההשריה השנייה שוטפים את התכשיטים ומנגבים בעדינות בעזרת מטלית (עדיף מטלית מיקרופייבר).

וכל מתקבל מראה נוצץ ומלא ברק כמו בחנויות של טבעות אירוסין.

 

ברוכים הבאים לממשק ניהול החנות שלכם

צ'אט ווצאפ
1
היי איך אפשר לעזור?
שלום איך אפשר לעזור?